Hapi Pożyczki to instytucja pozabankowa powiązana z firmą Provident, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Oferta, którą proponuje, uwzględnia możliwość wzięcia od 800 do 15000 zł, czemu towarzyszą korzystne warunki. Możemy wybrać okres spłaty od 3 do 36 miesięcy.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Hapipożyczki - oferta

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W HAPIPOŻYCZKI KROK PO KROKU:

Hapi Pożyczki udzielają wysokich sum, ale proces pożyczania nadal jest prosty. Wystarczą trzy kroki, aby odebrać potrzebną gotówkę:

Pożyczkodawca udostępnia swoim klientom wygodny kalkulator, który umożliwia określenie kwoty pożyczki i terminu jej spłaty. Klient jest od razu poinformowany, ile będzie wynosić comiesięczna rata i może zdecydować się na ich dogodną dla siebie liczbę. Spłata pożyczki jest możliwa w ratach rozłożonych na okres od 3 do 36 miesięcy – dostępność tak długiego okresu kredytowania sprawia, że domowy budżet nie zostanie naruszony nawet przy tak dużej pożyczce, jaką proponuje nam firma Hapi Pożyczki.

Firmę pożyczkową wyróżnia odpowiedzialność, dlatego sprawdza wiarygodność swoich klientów, obligując ich do zrobienia przelewu weryfikacyjnego. Należy przesłać symboliczną złotówkę, tym samym potwierdzając wprowadzone we wniosku dane, tzn. adres e-mail, numer telefonu komórkowego i numer rachunku bankowego. Wpisywane informacje są zupełnie bezpieczne, ponieważ używany system skutecznie chroni klientów Hapi Pożyczek.

Aplikacja musi zostać pozytywnie zweryfikowana, wówczas pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze. Jeśli będzie regularnie spłacać zobowiązanie, w przyszłości bez kłopotu otrzyma następne wsparcie finansowe. Kiedy występuje problem z uregulowaniem raty, trzeba jak najszybciej zareagować, najlepiej przed upływem terminu. Datę spłaty pożyczki można bowiem przesunąć, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje opcję odroczonej płatności. To tzw. Wakacje od raty, które są możliwe jedynie pod warunkiem spłacenia przynajmniej trzech pełnych rat. Do upłynięcia terminu zaś muszą pozostać chociaż 3 dni, a umowa powinna być podpisana na minimum 6 miesięcy.

Jestem na liście dłużników, dostanę pożyczkę?

Na stronie Hapi Pożyczki czytamy, że Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników.

Natomiast obecność na nich nie jest przeszkodą do otrzymania pożyczki. Każda sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie i na tej podstawie podejmowana jest decyzja. Jeśli widniejesz w BIG czy KRD, to możesz otrzymać pożyczkę od Hapi na dogodnych warunkach.

HAPI POŻYCZKI – POŻYCZKA PRZY INNYCH ZOBOWIĄZANIACH

Indywidualne podejście do klienta, które deklarują Hapi Pożyczki widać także na etapie rozpatrywania wniosków. Firma pożyczkowa nie wyklucza wnioskujących, którzy posiadają inne zobowiązania finansowe. Jeśli spłacamy nasze należności systematycznie, wciąż mamy szansę na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku. Jeśli tak będzie, na pewno wciąż będziemy partnerem do rozmów z pożyczkodawcą.

Jak wygląda wzięcie pożyczki w Hapi Pożyczki?

Proces pożyczania rozpoczynamy od kalkulatora kosztów umieszczonego na stronie. Po ustaleniu interesującej nas opcji, przechodzimy do wypełnienia formularza. Hapi bardzo dużą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa stosując potrójną weryfikację, dlatego ważne jest podanie prawidłowych danych takich jak mail czy numer telefonu.

Indywidualne kody PIN przesyłane są tylko na numery telefonów zadeklarowane we wniosku. Hapi wymaga też przesłania złotówki w celu zweryfikowania numeru konta. Po weryfikacji naszych danych otrzymujemy przelew. Firma reklamuje się czasem otrzymania pożyczki nawet na poziomie 15 minut, wiec pod tym względem śmiało może konkurować z tradycyjnymi chwilówkami. Regulamin pożyczki umożliwia też opcję przedłużenia spłaty pożyczki.

Weryfikacja w Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczka poza weryfikacją tożsamości kredytobiorcy, w ramach potwierdzenia adresu e mail,numeru telefonu i konta pożyczkobiorcy.

Sprawdza klienta m.in. w bazach osób zadłużonych np.: Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich...

Hapi nie dyskwalifikuje automatycznie osób, które znalazły się w w/w rejestrach. Pozostawiając decyzję pożyczkową, od indywidualnej oceny kredytowej konkretnego klienta.

Sam wybierasz datę spłaty

Kolejną zaletą pożyczek ratalnych od Hapi jest opcja samodzielnego wyboru terminu spłaty rat. Dzięki temu idealnie dopasujesz spłatę pożyczki do wpływów na konto. Unikniesz sytuacji, że konto świeci pustkami. Ponadto, masz również możliwość skorzystania z opcji odroczenia płatności rat- wygodne i świetne rozwiązanie w razie przejściowych problemów finansowych.

Szybki kontakt przez obsługę klienta

Jeśli chcesz skontaktować się z Firmą, wystarczy wejść w zakładkę Obsługa Klienta, a następnie określić typ wiadomości, podać dane, wpisać zapytanie i wysłać wiadomość.

Dlaczego Hapi Pożyczka? Na korzyść przemawia opcja rozłożenia pożyczki na raty, wysoka kwota pożyczki, wyłącznie na dowód i online.

Wady i zalety pożyczek w Hapi Pożyczki

Pomóż nam uzupełniać tę listę! Zbieramy opinie o Hapi Pożyczki i na ich podstawie uzupełniamy wady i zalety pożyczania w tej firmie. Opisz nam zatem swoje doświadczenia z Hapi Pożyczki w komentarzach poniżej. Wszystkie opinie i historie klientów są przez nas czytane i brane pod uwagę.

Сo zrobić w przypadku gdy nie mogę spłacić pożyczki w Hapi Pożyczki?

W przypadku niespłacenia wymagalnej kwoty raty w terminie spłaty raty pożyczki lub spłacenia jej w niepełnej wysokości, hapipożyczki będzie naliczać dziennie odsetki od przeterminowanego zadłużenia (odsetki karne). Dodatkowo możesz zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego. W przypadku nie wywiązywania się z umowy pożyczki hapipożyczki może przekazać dochodzenie roszczeń zewnętrznej firmie windykacyjnej.

Koszt i terminu spłaty pożyczek

Niezależnie od parametrów Twojej pożyczki przez internet, które wcześniej wybrałeś, Twoim obowiązkiem jest zwrócenie wszystkich otrzymanych pieniędzy. Najlepiej również zrobić to w ustalonym terminie, inaczej Hapi Pożyczki będzie zmuszona nałożyć na Ciebie dodatkowe odsetki, związane z opóźnieniem lub przeoczeniem raty. Będą to nie tylko płatne monity przypominające o zadłużeniu, które same w sobie obciążone są dodatkowymi opłatami.

Firma nałoży na Ciebie ustawowe odsetki karne, które mogą wynieść nawet wysokość czterokrotnej stopy kredytu lombardowego NBP. Niezwykle ważnym jest więc fakt realnego określenia Twoich możliwość finansowych podczas wyboru sumy oraz ilość dni na oddanie pożyczki w Hapi Pożyczka. Dokładnie przeanalizowanie wszystkich za i przeciw uchroni Cię od niepotrzebnego stresu i dodatkowych opłat. Znacznie lepiej jest wybrać dłuższy termin na zwrot niż próbować nagiąć swoją płynność finansową.

Najlepszym sposobem na przeanalizowanie ile dokładnie będzie Cię to wszystko kosztować, jest nie tylko korzystanie z wygodnego suwaka, pod którym w zależności od parametrów przez Ciebie wybranych pojawi się wysokość raty, ale także wykorzystanie wskaźnika RRSO. Jest to realna roczna stopa oprocentowania, która podawana jest zawsze przy tego rodzaju produktach finansowych. Za jego pomocą możesz realnie określić wszystkie koszta, ponieważ wskaźnik RRSO zawiera w sobie sumę wszystkich części składowych, które będziesz musiał zapłacić.

Zalety pożyczki w Hapi Pożyczki:

Wady pożyczki w Hapi Pożyczki:

Hapi Pożyczki kontakt

Opinia Pozyczkana60dnizadarmo o Hapi pożyczki

Hapi pożyczki ma bardzo elastyczną ofertę i tanie pożyczki. Są one do tego dużo szybsze niż w bankach i co ważne – bez zaświadczeń.

Wakacje kredytowe i możliwość spłaty pierwszej raty dopiero po 2 miesiącach to unikalne zalety Hapi pożyczki. Cena pożyczki i niskie raty również zasługują na pochwałę. Jeśli spłacasz pożyczkę na czas to z Hapi pożyczki będziesz na pewno „Hapi” jak na reklamie.

Gorzej natomiast jeśli nie spłacasz pożyczki w terminie. Po 7 dniach opóźnienia twój kredyt ląduje w windykacji zewnętrznej, a w dalszej kolejności u komornika. Ważne zatem aby spłacać na czas, a w razie problemów ze spłatą skontaktować się z firmą i np. skorzystać z wakacji kredytowych. Najlepiej zrobić to jeszcze zanim wystąpi opóźnienie ponieważ to sprawia jak twoją wiarygodność ocenia Hapi pożyczki.

Osobiście uwielbiam muzyczkę z reklamy Hapi pożyczki!

Hapi Pożyczki Opinie

Opinii na temat Hapi z racji krótkiej bytności na rynku nie znajdziemy zbyt wiele. To od samej firmy będzie zależało w przyszłości jak będzie postrzegana na rynku.

Jak na razie możemy się jedynie opierać na opiniach i firmie Provident, która markę te wprowadziła. Z pewnością z przychylnymi opiniami spotka się czas otrzymania pożyczki, dość duże kwoty możliwe do pożyczenia i przy tym niewygórowane koszty.