Tani Kredyt udziela pożyczek chwilówek na okres od 5 do 30 dni w wysokości od 200 do 5000 zł. Firma rozumie i dba o potrzeby swoich klientów. Jeżeli nie masz możliwości spłacenia zaciągniętej pożyczki w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z firmą Tani Kredyt, a jej pracownicy z pewnością dołożą wszelkich starań, by znaleźć dla ciebie dogodne rozwiązanie.

Pierwsza pożyczka udzielana jest do wysokości 2100 zł za okrągłe 0 zł, bez żadnych dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem jest jej terminowe spłacenie. Nie musisz bać się już o odsetki czy prowizję. Dodatkowo infolinia Tani Kredyt jest czynna 7 dni w tygodniu – ma to zapewnić klientom jak największy komfort.

Jeżeli chcesz szybko podjąć pożyczkę, kliknij w link znajdujący się poniżej. Zostaniesz przeniesiony/na na bezpieczną stronę pożyczkodawcy.

Jak uzyskać pożyczkę w Tani Kredyt

Pożyczka w tani kredyt na 30 dni za darmo wymaga od nas wyboru kwoty i czasu na suwakach rejestracja i uzupełnienie danych i przelanie 1gr lub 1 zł na wskazane konto bankowe , po weryfikacji i pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki pieniądze zostają wysłane na nasze konto.

Kto się może ubiegać o pożyczkę w Tani Kredyt? Osoby, które:

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W TANI KREDYT KROK PO KROKU:

Pożyczanie w firmie Tani Kredyt jest niezwykle proste. Od otrzymania pieniędzy dzielą nas 3 kroki:

Na stronie Tani Kredyt wybieramy interesującą nas kwotę i termin pożyczki, następnie naciskamy przycisk „Złóż wniosek”, który przekieruje nas do formularza rejestracji. Tutaj uzupełniamy wszystkie dane i ponownie naciskamy „Złóż wniosek”. Następnym krokiem jest przelanie opłaty za utworzenie konta użytkownika.

O szczegółach płatności otrzymamy informacje na maila. Opłata powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteśmy właścicielami. W informacji o nadawcy powinniśmy wpisać nasze imię i nazwisko. Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana, nasz wniosek przechodzi w tryb analizy – o finalnej decyzji zostaniemy poinformowani mailowo lub SMSem. Przy kolejnej pożyczce sprawa będzie już prostsza – wystarczy, że wejdziemy na nasze konto i złożymy wniosek.

Tani Kredyt udziela szybkich pożyczek na kwotę od 200 do 5000 złotych na okres spłaty do 30 dni. Firma stawia sobie za cel udzielanie wsparcia finansowego wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Tani Kredyt zachęca jednak do odpowiedzialnego pożyczania.

Powinniśmy wnioskować tylko o taką kwotę, która jest nam potrzebna i którą będziemy mogli w przewidzianym terminie spłacić. Zbyt duże zadłużenie może powodować problemy ze spłatą pożyczki i naliczenie dodatkowych, nadprogramowych opłat. Koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania są określone w tabeli opłat, która stanowi część umowy. Powinniśmy także przygotować się na to, że firma sprawdzi nasze dane w rejestrach dłużników – KRD, ERIF, BIG Infomonitor. Jeśli mamy niespłacone zobowiązania, nie uzyskamy pożyczki.

Przedłużenie pożyczki w Tani Kredyt

Jeszcze niedawno Tani Kredyt online umożliwiał przesunięcie terminu spłaty pożyczki. Kiedy jednak weszła w życie tzw. nowa ustawa antylichiwarska, marka musiała zrezygnować z tej usługi.

Pożyczki gotówkowy w Tani Kredyt nie można więc już przedłużać. Jeśli nie jesteś w stanie spłacić swojego długu na czas, skontaktuj się z infolinią firmy aby ustalić ewentualne nowe warunki spłaty zobowiązania.

Konsekwencje niespłacenia pożyczki w terminie

Jeśli minie termin zwrotu twojego zobowiązania pożyczkodawca może naliczyć ci odsetki za opóźnienie w wysokości 14% pożyczonej kwoty. Dodatkowo, Tani Kredyt może wzywać cię do zapłaty za pomocą monitów – ta takie powiadomienia nie naliczy jednak żadnych dodatkowych opłat.

Spłata pożyczki

Na spłatę pożyczki masz maksymalnie 30 dni. Pożyczając w Tani Kredyt musisz spłacić jednorazowo całą kwotę wraz z ewentualnymi opłatami dodatkowymi.

Spłaty możesz dokonać na konto bankowe pożyczkodawcy. W tytule przelewu wpisz koniecznie swój numer klienta lub numer PESEL.

Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki

Tani Kredyt gotówkowy umożliwia swoim klientom przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Wysokość opłat za przedłużenie terminu spłaty zależy od wysokości pożyczki oraz okresu, o jaki chcesz opóźnić spłatę zobowiązania.

Tani Kredyt to młoda ale świetnie rokująca firma z dobrą ofertą pierwszej darmowej pożyczki.

Jeżeli:

Wymagane poręczenie

Aby otrzymać pożyczkę w Tani Kredyt nie jest wymagane poręczenie.

Zalety pożyczki w Tani Kredyt.

Tani Kredyt - opinie

Tani Kredyt na 30 dni szybko zyskał spore grono klientów, gdyż wyróżnia się na rynku dużą przyznawalnością pożyczek. Po stronie plusów przemawiających za skorzystaniem z usług firmy przemawia mała liczba formalności i szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy.

Osoby, które miały styczność z marką podkreślają też przyjazne Biuro Obsługi Klientów. Działa ono od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 9.00 do 17.00, a konsultanci podchodzą do każdego przypadku indywidualnie, udzielając szczegółowych odpowiedzi i rozwiewając wszelkie wątpliwości związane z zaciągnięciem czy spłatą pożyczki. Tani Kredyt pożyczka posiada certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, co potwierdza jego wiarygodność i dbanie o świadczenie usług na przejrzystych zasadach.